Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Ar zināšanām pret vēzi


 

Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” Pasaules Pretvēža dienā aicina visus interesentus uz atvērto lekciju – „Kā nepalaist garām acīmredzamo?”, kas notiks 4. februārī plkst. 15.00, Latvijas Sarkanā Krusta telpās, Šarlotes ielā 1B.

 

Ar lekciju „Kā nepalaist garām acīm redzamo” uzstāsies profesore Dr. Dace Baltiņa (RAKUS), tās mērķis ir informēt par to, ko būtiski zināt par vēzi un kādu problēmu loku šī diagnoze skar. Pēc lekcijas sekos diskusija, kurā piedalīsies Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Rīgas Centra nodaļas pārstāvji un citi interesenti.

 

Svarīgi ir atgādināt par izglītošanas nozīmi: „Pasaules Pretvēža dienā vēlamies ne tikai informēt sabiedrību par aktuālajiem jautājumiem, bet arī uzsākt sadarbību ar Latvijas Sarkanā Krusta jauniešiem. Jaunieši ir aktīvi un atvērti informācijai tāpēc ceram, ka viņi varētu kļūt par „labās gribas vēstnešiem,” informējot cilvēkus, sev apkārt,” norāda „Dzīvības koks” valdes priekšsēdētāja Gunita Berķe. 

Interesenti aicināti piedalīties, iepriekš piesakoties pa telefonu 67625339 vai rakstot dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv

 

4. februāris ir Pasaules pretvēža diena, kad dažādos pasākumos un aktivitātēs tiek pievērsta uzmanība onkoloģisko slimību problemātikai, un cilvēki tiek aicināti pārbaudīt savu veselību. Diagnozi „vēzis” ik gadu uzzina vairāk nekā 11 tūkstoši[1] iedzīvotāju Latvijā. Diagnoze līdztekus sarežģītajam ārstēšanas procesam nes arī emocionālu šoku ne tikai pašam pacientam, bet arī tuviniekiem. Tāpēc ir svarīgi runāt par šiem jautājumiem, lai pacienti un viņu tuvinieki saskaroties ar diagnozi, zinātu, kā rīkoties, kur meklēt informāciju. Biedrība Dzīvības koks pagājušajā gadā, ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu, izdevusi informatīvo materiālu sēriju "Atklāti par vēzi", kurā pieejamas četras sadaļas par šādiem tematiem: "Ja Tev ir atklāts vēzis", "Ja Tavam tuviniekam ir atklāts vēzis", "Ja Tavam kolēģim ir atklāts vēzis", "Ja kādam no Taviem vecākiem ir atklāts vēzis". Šie un citi informatīvie materiāli būs pieejami arī atklātās lekcijas apmeklētājiem. Materiālu elektroniskās versijas meklējiet: www.dzivibaskoks.lv sadaļā „Noderīgi”

„Mūsu biedrība uzskata, ka, runājot par vēzi, aktuāli un nozīmīgi ir visi posmi – agrīna diagnostika, kvalitatīva ārstēšana, kā arī kvalitatīvs pēc-ārstēšanas periods, kas sevī iekļauj psihosociālo rehabilitāciju”, uzsver Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības „Dzīvības koks” vadītāja Gunita Berķe.

Komentāri

kenneth, 07.11.2018:
Es ciešu no vēža, un man nav līdzekļu man seyer Es dzīvoju Beninā Man ir 27 gadi

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri