Projekts īstenots sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Eiropas Komisiju

Darbs dzīvnieku patversmēs
Autors Ziņojums

Ingus Gailišs (ingus@ecube.lv)
15.09.2011 - 08:39 Vai ir kādam pieredze darbā dzīvnieku patversmēs? Labprāt vēlētos uzzināt ko vairāk.. kā tas ir vai nav ļoti smags darbs..?

Melodija (bumbieries@hotmail.com )
21.03.2012 - 21:50 Nē, nav grūts. Bet dzīvnieki ir jāmīl un jāsaprot.

donne (donneju@outlook.com)
25.09.2014 - 15:50 Man jūsu rīcībā aizdevumu no 2000 bija € 8,900. € 000 par vienkāršiem nosacījumiem. Es arī veikt investīcijas un aizdevumi starp konkrētiem veidiem. Es dodu kredītu īstermiņa, vidēja termiņa un ilgtermiņa sadarbību ar manu advokātu. Mēs nezinām savas paražas un mūsu pārskaitījumi sniedz bankas drošībai darījuma. Attiecībā uz visiem Jūsu pieprasījumiem priekšlikumus likmes un maksājumiem Iestudējums, un Es būšu jūsu palīdzība. Visbeidzot, lūdzu, sazinieties ar mani pa pastu: donneju@outlook.com

Daniel Borssert
30.07.2015 - 00:01 Aizdevumu piedavajums starp ipaši atrs un uzticams Personas aizdevums ir dala no paterina kreditu. Par personas aizdevumu ipašiba ir ta, ka tas nav pieškirts konkretam projektam, un tadel ta lietošana ir bez maksas. Tacu princips ir tads pats ka citiem aizdevumiem: kermena aizdod jums zinama jums ir atmaksat katru menesi ar interesi. Saskana ar aizdevejiem, personas aizdevums var saukt ari: klasisks kredits, personigo kreditu, personas aizdevumu vai kreditu nolietojamo. Bet neatkarigi lietotais nosaukums, tie ir tie paši nosacijumi, kas bus offertes.tad sazinieties ar mums, lai jusu ipašu aizdevumu pieprasijumus € 5000 5.000.000€ ikvienam, kam nepieciešama finansejuma / danielborssert@gmail.com

Deni Sanchez (denisanch7@gmail.com)
22.09.2015 - 12:44 sveiki Es esmu DENI SANCHEZ kungs veicinātājs grupa DENISANCH, īpašnieks vairākiem uzņēmumiem darbiem pasaulē. Savstarpēji vienojoties ar maniem finanšu konsultantiem un sakarā ar globālo ekonomisko krīzi, mēs nolēmām piešķirt aizdevumus nopietniem, godīgiem indivīdu labiem tikumiem, un steidzami nepieciešama nauda. Mūsu piedāvājums attiecas uz: -Ikvienam, Veikals palīgs finanšu shēmu, ceļš uz amatpersonai. -Visi Cilvēki, kuriem nav piekļuves kredītu bankā vai finanšu iestādēm. Fiziskās personas nav nodarbināta vai bezdarbnieks. -Cilvēki In CDD, pagaidu, ... palīdz līgumi un līgumi visus līgumus off CDI. -Difficult Finanšu situācija privātpersonām. Atmaksājami parādsaistības, speciālo zīmi Bank. -Arī Investoriem, tirgotājs, kas vēlas padarīt savu kapitālu. -etc ... Mūsu aizdevums iet no 3000 eiro līdz 1000000 eiro Mūsu procentu likme ir 2% gadā stingrā saskaņā ar likumu par nodiluma. Lai iegūtu sīkāku informāciju lūdzu, sazinieties ar mums: denisanch7@gmail.com Paldies

Joe (garciafernando881@gmail.com)
26.09.2015 - 22:24 Tavs draugs Joe iesaka apskatīt šo saiti: http://www.ventspils.lv/lat/jautajumi/pilseta/ Piebilde: Hi, I am contacting you because I saw your loan application on this website. I got a loan from a Mr. He did not ask me any fee in advance. So you can trust him. It will make you the loan in 48 hours. Contact him if you do not want to get ripped off. His mail: garciafernando881@gmail.com Thank you. Ar cieņu, portāls www.ventspils.lv

Labdien kundze (rachelle_clavet@hotmail.com)
02.12.2015 - 13:21 Labdien kundze Es esmu finanšu aizdevējs, kas padara īpašu privātā kredīta piedāvājumus no 2000ls līdz 25.000.000ls atzīta visā pasaulē. Jūs vēlaties saņemt kredītu projektam, mainīt automobiļa vai uzbūvēt sev māju. Jūs vēlaties naudu par savu bērnu izglītību. Tas nav ļoti nopietna situācija, jo man jūsu rīcībā būs otra iespēja kredīta indivīdus procentu likmi 2%. Sazinieties ar mani pastu: rachelle_clavet@hotmail.com Rachelle CLAVET

Pievienot jaunu komentāru
Jūsu vārds *
Jūsu e-pasts *

Teksts*:
Drošības kods
Pārlādēt
Ievadiet drošības kodu:

Saglabāt