Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Cilvēks cilvēkam

Foto: Kaitlin M, Flickr.com

 

Dažreiz tas ir kāds tuvs cilvēks, dažreiz tieši otrādi svešinieks pārsteidz negaidīti ar labu darbu. Vai arī tu pats nesen esi izdarījis kādam ko labu, ar ko lepojies.

Labie darbi

Pepper, 05.10.2011:
Wonderful explanatoin of facts available here.

Miķelis, 28.09.2011:
Es parinstaleju un remontēju draugu datorus un laboju citas tehniskas lietas bez naudas pieprasijuma...

zaja, 28.09.2011:
Bezmaksas treniņu organizēšana bērniem, vasarā- hokejā uz skrituļslidām.

Līva, 28.09.2011:
Esmu piedalījusies brivprātīgajā darbā"Skroderdienas Silmačos", palīdzējusi ziemā tīrīt sniegu veciem cilvēkiem, Ziemassvētkos sniegusi priekšnesumus vecajiem un vientuļajiem cilvēkiem.

santa, 28.09.2011:
esmu palīdzējusi Sarkanajam krustam vākt lietas ko cilvēvi atdod tiem kuriem tās vairāk nepieciešamas:)

Jurģis, 28.09.2011:
Es piedalījos rotaļu laukuma izveidošana, ko finansē ES, darbs bija brīvprātīgs un bez samaksas, bet ieguvēj esmu es, jo varu apzināties ka bērni šeit varēs izpriecāties, pavadīt brīvos brīžus.

Terēze, 28.09.2011:
Psiholoģiskais atbalsts un palīdzīga roka ir pats svarīgākais no cilvēka cilvēkam - es to daru! :)

ieva, 28.09.2011:
es regulāri nododu savas nevajadzīgās drēbes un rotaļlietas Jelgavas sociālas aprūpes biedrībā, kur tām sākas otrā dzīve, tādējādi palīdzu citiem cilvēkiem, kuriem dzīvē nav tik ļoti paveicies :)

Aina, 28.09.2011:
Kādā lietainā dienā gāju pa ielu.Nonākusi pie luksafora,stāvēju ...lietus gāzās aumaļām...,bet pēkšņi virs galvas parādās lietussargs. Kāds vīrietis bija uzlicis savu lietussargu..:) Tas bija ļoti mīļi... Tā šī lietainā diena kļuva par jauku notikumu.Palīdzi citiem...

Aina, 28.09.2011:
Kādā lietainā dienā gāju pa ielu.Nonākusi pie luksafora,stāvēju ...lietus gāzās aumaļām...,bet pēkšņi virs galvas parādās lietussargs. Kāds vīrietis bija uzlicis savu lietussargu..:) Tas bija ļoti mīļi... Tā šī lietainā diena kļuva par jauku notikumu.Palīdzi citiem...

krista, 28.09.2011:
iepriecināju bērnus Ainažu psihoneiroloģiskajā slimnīcā un arī Rīgas 2. speciālinternātpamatskolā. Ziedoju grāmatasa un mantas ZIemassvētkos Sarkanā krusta rīkotajā akcijā.

Līva, 28.09.2011:
Pagājušā gada rudenī vientuļajiem pensionāriem palīdzēju sagrābt nokritušās labas viņu privātīpašumos.

Davis, 28.09.2011:
Mans labais darbs bija palīdzēt bērniem bērnu namos. Patika pavadīt laiku ar šiem bērniem jo katrs cilvēks ir īpašs un ir jādomā par šo bērnu nākotni. Patika bērnu smaidi kad viņus apciemojām Ziemassvētkos ar dāvanām. Tiešām tāda dzīves pieredze , kuru ir vērts pieredzēt! :)

Laura, 28.09.2011:
Esmu palīdzējusi cilvēkam, kam ir drusku problēmas ar kājām un palīdzēju uznest ratiņkrēslu uz 4. stāvu un man pašai ir prieks par to..

kristiāna, 28.09.2011:
biedrība nacionālisti.lv rīkoja lieliskus patriotiskus pasākumus gan rīga,gan limbažos. :) esipatriotisks. :)

Lapas: << .. 21 22 23 24 25 .. >>

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Labais darbs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot labo darbu

Sadarbības partneri