Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Cilvēks cilvēkam

Foto: Kaitlin M, Flickr.com

 

Dažreiz tas ir kāds tuvs cilvēks, dažreiz tieši otrādi svešinieks pārsteidz negaidīti ar labu darbu. Vai arī tu pats nesen esi izdarījis kādam ko labu, ar ko lepojies.

Labie darbi

Laimite, 27.02.2011:
Rīgā,pie autoostas tuneļa kāpņju augšgalā,bieži redzama kāda uz ceļiem tupoša,palīdzību sev un bērniem lūdzoša jauna meitene,jo izlikta no mājokļa.Pat šinīs divās sala pilnajās nedēļas dienas viņa atradās tur vējā un salā! Protams ziedoju nedaudz viņai. Gribētos lai Rīgas Dome,Bērnu lietu ministrija,Sociālo dienestu darbinieki pa viesiem atrisina sieviešu un bērnu majokļa jautājumu!Rīgā daudz neapdzīvotu dzīvojamo platību,bet sievietes ar bērniem dzīvo sociālās istabās vai patversmēs. Piem.Nometņu ielā,Brīvības ielā,Katrīndabja iela 31,Valsts nekustamie īpašumi izsolēs pārdod lētus dzīvokļus -kapēc nepiešķir valsts jaunajām ģimenēm-kad valsts izrādīs savu labo gribu un sirdi?

Jevgēnijs, 26.02.2011:
Arī mēs ar kolektīvu darām labos darbus Esam sakopuši jau 30 senioriem gultas vietu http://paklajuap.lv/category/mes-palidzam-atbalstam/

Inita, 12.01.2011:
Lieliskie darbi no Rūķupes grāmatas: Es šogad palīdzeju daudziem cilvēkiem saņemt pārtiku, kuri bija trūkumā!

Ketija, 12.01.2011:
Lieliskie darbi no Rūķupes grāmatas: Es darbojos Sarkanajā Krustā, lai justu, ko nozīmē otram darīt smaidu.

Inese, 12.01.2011:
Es vēlos dāvāt prieku un labestību visiem mīļajiem.

Eva, 19.12.2010:
šodien ziedoju naudiņu bērniem. Vismaz divas reizes mēnesī māmiņam un bērniem rīkoju radošas nodarbības pie sevis mājās. Un ļoti gribas izpausties vairāk. :)

Sintija, 13.12.2010:
šonedēļ piedalīšos Merilld labdarības akcijā un veciem cilvēkiem iznēsāšu kafiju,un sacepšu vēl piparkūkas.

Gundega, 26.11.2010:
Svētdien kopā ar Valmieras LSKJ, JK Acis un JIL jauniešiem apciemošu vecos cilvēkus, kas atrodas mājas aprūpē, lai apsveiktu tos 1majā adventē. Kopīgi pasēdēsim, parunāsim par viņu jaunības dienām, padalīsiemies ar sastrādātajiem darbiem,nedarbiem un kopā iedzersim siltu tēju. Lai arī gadi un domas mainās, viena no galvenajām vētībām mums ikvienam ir sajust otra sirds siltumu. Un ne tikai svētku laikā :)

Jurģis, 14.10.2010:
Savam bērnam saliku ziedojuma somā - ievārījumu, grāmatas , lai varētu palīdzēt citiem bērniem, kuriem klājas grūti. Paka tiks aiznesta uz skolu un vēlāk nogādāta Sarkanajā Krustā, lai izdalītu trūcīgiem cilvēkiem.

Sanita, 14.10.2010:
Atnesu kaimiņienei no veikala produktus...un esmu smaidīga:)

Ilze Stikāne, 14.10.2010:
Kalsnavas pamatskolā mācās bērni ar īpašām vajadzībām- "Kāpēcīšu" klase. Šodien, 3.klases skolēni bija sarūpējuši daudz mīļu un jauku pārsteigumu viņiem, kopīgi notika mācību stundas, spēlējām dažādas spēles, dāvājām prieku viens otram un pārsteidzām Kāpēcīšus ar mīļām pašizgatavotām dāvaniņām

Edgars, 12.10.2010:
Braucu pa ceļu un skatos ceļa malā lapsēns mazs guļ ,padomāju, laikam notriekts kūmiņš ,apstājos un ar rokā paņemtu drānu ienesu to biezā krūmu biezoknī.

Ance Anna Amoliņa , 12.10.2010:
Braucu uz laukiem,tevam palidzet lauku darbus pedejos pirms ziemas apdarit un malku no meza sanest majas. Mes katrs varam darit kaut ko labu !

Saule, 07.10.2010:
Cēsīs reiz bija Cēsu 1. vidusskola ar vislabākajiem skolotājiem ! Ipašs sveiciens viņiem un tiekamies salidojumā!

sarmite, 01.10.2010:
apsveicu skolotaju7s skolotaju dienā

Lapas: << .. 36 37 38 39 40 .. >>

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Labais darbs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot labo darbu

Sadarbības partneri