Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Cilvēks cilvēkam

Foto: Kaitlin M, Flickr.com

 

Dažreiz tas ir kāds tuvs cilvēks, dažreiz tieši otrādi svešinieks pārsteidz negaidīti ar labu darbu. Vai arī tu pats nesen esi izdarījis kādam ko labu, ar ko lepojies.

Labie darbi

tixdwxzogy, 04.09.2011:
syCcGW ywsdvmbrejhv, [url=http://zxmjruswffby.com/]zxmjruswffby[/url], [link=http://dkhmyorgajub.com/]dkhmyorgajub[/link], http://vmwwrdzixdlw.com/

Ilze Leicāne, 15.07.2011:
Esmu dibinājusi biedrību, kuras mērķis ir atbalstīt ģimenes ar bērniem un tagad esam viena no nedaudzajām draudzīgajām un drošām vietām Valkas novadā, kur jau 120 ģimenes ar bērniem bez maksas ir apmeklējušas, lai kopīgi  darbotos un attīstītos! - Esam jau palīdzējuši vairāk kā 100 bērniem un to vecākiem, kur vairāk kā puse ir  no maznodrošinātām ģimenēm, caur radošām nodarbībām, lekcijām un  konsultācijām labāk izprast katram savas vajadzības! - 20 ģimenēm rotaļu centrs ir kā mājas, kur šīs ģimenes ik dienu ierodas rotaļāties un izglītoties, pavadot savu brīvo laiku. Citu alternatīvu ikdienā pulcēšanās vietu Valkā nav! Ko mēs darām: Bērnu rotaļu un attīstības centrs “Mana kabatiņa” : - Nodarbības vecākiem (māmiņu skola, lekcijas par bērnu attīstību);- apmeklējuši 80 vecāki - Nodarbības bērniem (zīmēšana, ritmika, vingrošana, valodas) (apmeklējuši 220 bērni) - Drēbīšu apmaiņas punkts- (izsniegtas 2000 vienības, atnestas 2500 vienības) - Konsultācijas sociālajos jautājumus! - Radošās nodarbības vecākiem prasmju papildināšanai (pērļošana, dāvanu saiņošana, mantu darīnāšana u.c.) Vasaras nometnes sociālā riska grupas bērniem - Pasākumu organizēšana ģimenēm ar bērniem; - Dienas grupiņa mazuļiem; - Ziedojumu piesaiste “Labo darbu bodīte” ! - Mēnesī vidēji 4 darbiniekiem tā ir darba vieta!!!! LAI SPĒTU TO VISU UZTURĒT UN NODROŠINĀT DARBOJAMIES DAŽĀDOS PROJEKTOS, BET TU VARI NĀKT UN ATBALSTĪT MŪS ARĪ AR SAVĀM ZINĀŠANĀM, TEV NE TIK AKTUĀLU SAIMNIECISKU LIETU VAI NAUDU! Paldies, ka ka Tev rūp šī pasaule arī!

Es, 24.05.2011:
Cenšos saviem trūcīgajiem paziņām palīdzēt dodot dažādus atalgotus darbiņus. Gan vieni, gan otri apmierināti. Abpusēji izdevīga sadarbība :)

Alina Sokalska, 19.05.2011:
Š.g. 30. aprīlī Rīgas Ekonomikas augstskolas (REA) Labdarības grupa organizēja tradicionālo pavasara dienas pasākumu Madonas rajona bērnu nama “Zīļuks” bērniem. Kopā ar trīspadsmit bērniem un audzinātājām studenti devās uz „Kino Citadele”, lai noskatītos multfilmu „Rio”. Tam sekoja pusdienas un pēcāk arī rotaļas Bastejkalna piekājē. Nosmējušies un noskrējušies bērni sagaidīja „Rīgas Cirka” priekšnesumu, kuru, jau dodoties uz vakariņu vietu, bērni un studenti turpināja pārrunāt. Visvairāk dalībnieki sadraudzējās pie vakariņu galda studentu korporācijā „Imeria”, kad nepiespiestā atmosfērā visi ļāvās rotaļām un sarunām. Pasākuma noslēgumā bērni pateicās par izdevušos dienu un dalījās spilgtākajos iespaidos ar „KiviTv” reportieriem, kas visu dienu bija sekojuši dalībnieku gaitām. Ar šo pasākumu organizatori vēlējās parādīt citām universitātēm un organizācijām, cik salīdzinoši nedaudz līdzekļu, bet daudz vairāk gribas vajag, lai dāvātu prieku citiem, it īpaši pašiem mazākajiem. Šis arī būtu aicinājums citām universitātēm un organizācijām radīt līdzīgas saites ar citām sabiedrības grupām, kuras galu galā kļūtu par neatņemamām organizācijas kultūras sastāvdaļām.

Laimīte, 27.02.2011:
Mans labais darbs bija ka nokārtoju atkritumu savākšanu un izvešanu savā apdzīvojamā teritorijā .Sazvanījos ar Hoetica, un ar kaimiņiem vienojos ka visiem janoslēdz līgums ar Hoetica par atkritumu izvešanu. Tas būtu jaizdara arī kooperatīvu un vasarnīcu īpašniekiem Rīgas apkartnē,lai meži neaizaugtu ar sadzīves atkritumiem.

Laimite, 27.02.2011:
Rīgā,pie autoostas tuneļa kāpņju augšgalā,bieži redzama kāda uz ceļiem tupoša,palīdzību sev un bērniem lūdzoša jauna meitene,jo izlikta no mājokļa.Pat šinīs divās sala pilnajās nedēļas dienas viņa atradās tur vējā un salā! Protams ziedoju nedaudz viņai. Gribētos lai Rīgas Dome,Bērnu lietu ministrija,Sociālo dienestu darbinieki pa viesiem atrisina sieviešu un bērnu majokļa jautājumu!Rīgā daudz neapdzīvotu dzīvojamo platību,bet sievietes ar bērniem dzīvo sociālās istabās vai patversmēs. Piem.Nometņu ielā,Brīvības ielā,Katrīndabja iela 31,Valsts nekustamie īpašumi izsolēs pārdod lētus dzīvokļus -kapēc nepiešķir valsts jaunajām ģimenēm-kad valsts izrādīs savu labo gribu un sirdi?

Jevgēnijs, 26.02.2011:
Arī mēs ar kolektīvu darām labos darbus Esam sakopuši jau 30 senioriem gultas vietu http://paklajuap.lv/category/mes-palidzam-atbalstam/

Inita, 12.01.2011:
Lieliskie darbi no Rūķupes grāmatas: Es šogad palīdzeju daudziem cilvēkiem saņemt pārtiku, kuri bija trūkumā!

Ketija, 12.01.2011:
Lieliskie darbi no Rūķupes grāmatas: Es darbojos Sarkanajā Krustā, lai justu, ko nozīmē otram darīt smaidu.

Inese, 12.01.2011:
Es vēlos dāvāt prieku un labestību visiem mīļajiem.

Eva, 19.12.2010:
šodien ziedoju naudiņu bērniem. Vismaz divas reizes mēnesī māmiņam un bērniem rīkoju radošas nodarbības pie sevis mājās. Un ļoti gribas izpausties vairāk. :)

Sintija, 13.12.2010:
šonedēļ piedalīšos Merilld labdarības akcijā un veciem cilvēkiem iznēsāšu kafiju,un sacepšu vēl piparkūkas.

Gundega, 26.11.2010:
Svētdien kopā ar Valmieras LSKJ, JK Acis un JIL jauniešiem apciemošu vecos cilvēkus, kas atrodas mājas aprūpē, lai apsveiktu tos 1majā adventē. Kopīgi pasēdēsim, parunāsim par viņu jaunības dienām, padalīsiemies ar sastrādātajiem darbiem,nedarbiem un kopā iedzersim siltu tēju. Lai arī gadi un domas mainās, viena no galvenajām vētībām mums ikvienam ir sajust otra sirds siltumu. Un ne tikai svētku laikā :)

Jurģis, 14.10.2010:
Savam bērnam saliku ziedojuma somā - ievārījumu, grāmatas , lai varētu palīdzēt citiem bērniem, kuriem klājas grūti. Paka tiks aiznesta uz skolu un vēlāk nogādāta Sarkanajā Krustā, lai izdalītu trūcīgiem cilvēkiem.

Sanita, 14.10.2010:
Atnesu kaimiņienei no veikala produktus...un esmu smaidīga:)

Lapas: << .. 46 47 48 49 50 .. >>

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Labais darbs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot labo darbu

Sadarbības partneri