Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Cilvēks cilvēkam

Foto: Kaitlin M, Flickr.com

 

Dažreiz tas ir kāds tuvs cilvēks, dažreiz tieši otrādi svešinieks pārsteidz negaidīti ar labu darbu. Vai arī tu pats nesen esi izdarījis kādam ko labu, ar ko lepojies.

Labie darbi

Saule, 07.10.2010:
Cēsīs reiz bija Cēsu 1. vidusskola ar vislabākajiem skolotājiem ! Ipašs sveiciens viņiem un tiekamies salidojumā!

sarmite, 01.10.2010:
apsveicu skolotaju7s skolotaju dienā

Alina, 12.01.2010:
Studenti draudzējas ar "Zīļuku" Augstskolas jaunieši Rīgā sagaida bērnu nama "Zīļuks" audzēkņus no Madonas rajona Rīgas Ekonomikas augstskolas (REA) studentu pasākums Madonas rajona bērnu nama "Zīļuks" pusaudžiem un bērniem bija patīkams papildinājums jaunā gada pacilājumam. Augstskolas Labdarības grupa bija iecerējusi dienas gaitā iedvesmot bērnus tā, lai viņi izvēlētos sev mērķus un to labā mainītu savus ikdienas paradumus. Alīna Sokaļska: "Dienu iesākām ar dažādām studentu un ciemiņu aktivitātēm. Tad Kara muzejā noklausījāmies gida stāstījumu par strēlniekiem, kas visiem paliks atmiņā kā drosmes un varonības paraugs. Pēc tam sekoja jautra stunda Fantasy park boulingā, kas vēl vairāk nostiprināja draudzību dalībnieku un studentu starpā. Turpinājumā dalībniekus, priecīgus un ar labu ēstgribu, laipni uzņēma studentu korporācijas "Lettonie" saimnieks. Atspirguši un sasildījušies atgriezāmies mācību iestādē." Augstskolā tad arī tapa bērnu nama pusaudžu dažadās ieceres, kuru vidū bija ne tikai apņemšanās labāk mācīties, cītīgāk sportot, bet arī mainīties raksturā – būt drosmīgākiem, draudzīgākiem un pieklājīgākiem. To īstenošanai studenti solījās sekot visu nākamo gadu, katru mēnesi atgādinot un mudinot censties. Bet noslēgumā centīgākos arī apbalvos. Šoreiz Labdarības grupa sirsnīgi pateicas REA kopienai, Starptautiskajam sieviešu klubam, Fantasy parkam, Kiwiprint, Fotokolors, kā arī korporācijai „Lettonie“, bez kuriem pasākums nebūtu tik labi izdevies. Rīgas ekonomikas augstskola ar "Zīļuku" draudzējas jau desmito gadu. Labdarības grupas studenti katru gadu mainās, tādēļ ik tikšanās reize atšķiras no iepriekšējām. A. S. : "Tiekoties ar bērnunama "Zīļuks" audzēkņiem, vēlējāmies iedvesmot bērnus un pusaudžus kaut ko mainīt arī viņu dzīvē. Dažreiz tam vajadzīgs tikai pamudinājums no mala

Dace, 20.08.2009:
Gribu pastāstīt par Bauskas Moto kluba "Bucefals" rokeriem. Katru gadu 1. septembrī pie mums uz Elejas bērnu namu viņi brauc ciemos, lai bērniem sagādātu prieka brīžus vizinot ar močiem,un kopīgi ar bērniem piedaloties sporta aktivitātēs.Parasti par rokeriem izsākās, ka viņi tādi un šitādi, bet Bauskas rokeri ir kolosāli, jautri,atsaucīgi, pretīmnākoši.Kad jau nāk vasaras beigas, tad bērni jau prasa vai rokeri pie mums brauks ciemos? Kad atbilde ir apstiprinoša un tāda ir vienmēr, tad notiek liels ovāciju sauciens.Viņiem šī diena paliek atmiņā ilgi, jo ilgi un viņu actiņās mirdz prieks.Viņi mūs neaizmirst arī Ziemassvētkos un kā Rūķīši no pasaku meža bērnus cienā ar piparkūkām un mandarīniem. Visu bērnu un darbinieku vārdā gribam teikt: " Lielu paldies, par saules stariņu, ko Jūs visi dodat mūsu namiņa bērniem"

Arvīds, 13.08.2009:
Rakstu, jo gribu pastāstīt, ka ir arī ļoti labi cilvēki. Pagājušā gadā, ziemā es vēlā naktī ar saviem abiem bērniem braucu mājās. Bija jau ļoti vēls, un mašīnu uz ceļa gandrīz nebija, es biju ļoti noguris un laikam pie stūres iemigu. Nākošais ko atceros bija tas, ka mašīna bija grāvī, bērni bļauj, bet es nespēju pat pakustēties, lai viņiem palīdzētu. Es biju tiešām nobijies, jo jutu, ka ar mani kaut kas nav kārtībā un nevarēju pārliecināties, cik nopietni ievainoti ir bērni. Laikam kāds redzēja negadījumu, jo drīz vien ieradās vīrietis un vēlāk arī sieviete, lai palīdzētu. Bērniem viss bija labi, bet viņi bija histērijā. Tie cilvēki viņus nomierināja un parūpējās par viņiem līdz atbrauca ātrie, neskatoties uz to, ka laiks bija draņķīgs un ļoti auksts. Sieviete pat palika un pieskatīja viņus slimnīcā līdz atbrauca mana sieva. Ja tie cilvēki toreiz mums nebūtu palīdzējuši, nezinu, ko būtu darījis. Es bieži domāju par tiem diviem svešiniekiem un to, kā viņi mums palīdzēja. Es tiešām vēlos viņus satikt un personīgi pateikties.

Elīna, 11.08.2009:
Devos uz pastu, lai nosūtītu vēstuli. Rinda bija mežonīga, stāvēju kādas 20 min. Kad beidzot bija mana kārta, atklāju, ka esmu aizmirsusi paņemt maku. Biju tik dusmīga uz sevi! Te pēkšņi man par milzīgu pārsteigumu, sieviete, kura stāvēja aiz manis teica: "Neuztraucies, es samaksāšu!" Un viņa tiešām to izdarīja. Tas laikam bija jaukākais, ko man kādreiz kāds izdarījis.

Čiepa, 10.08.2009:
Šodien man gāja kā īstai blondīnei. Nespēju izbraukt no stāvvietas, sapratu, ka esmu iestrēgusi starp divām mašīnām. Panika palielinājās, kad pamanīju, ka aizmugurē stāv jauns Leksus, kuru nu nemaz negribējās apskādēt. Pēkšņi man pienāca klāt jauna, smaidīga sieviete un sāka man ar rokām māt un rādīt pa milimetram, cik tālu varu braukt uz priekšu, tad viņa apskrēja otrā pusē un no otras puses rādīja attālumu līdz mašīnai. Tā viņa turpināja tekalēt turp atpakaļ kādas piecas reizes. Es viņai biju tik pateicīga!! Es pat neko nebiju lūgusi, viņa vienkārši pienāca man klāt un palīdzēja:) Es pēc tam pus dienu vēl smaidīju un visu laiku domāju pie sevis, cik viņa bija jauka:) Nolēmu, ka arī es centīšos citiem vairāk palīdzēt.

Lapas: << .. 51 52 53

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Labais darbs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot labo darbu

Sadarbības partneri