Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Cilvēks cilvēkam

Foto: Kaitlin M, Flickr.com

 

Dažreiz tas ir kāds tuvs cilvēks, dažreiz tieši otrādi svešinieks pārsteidz negaidīti ar labu darbu. Vai arī tu pats nesen esi izdarījis kādam ko labu, ar ko lepojies.

Labie darbi

Čiepa, 10.08.2009:
Šodien man gāja kā īstai blondīnei. Nespēju izbraukt no stāvvietas, sapratu, ka esmu iestrēgusi starp divām mašīnām. Panika palielinājās, kad pamanīju, ka aizmugurē stāv jauns Leksus, kuru nu nemaz negribējās apskādēt. Pēkšņi man pienāca klāt jauna, smaidīga sieviete un sāka man ar rokām māt un rādīt pa milimetram, cik tālu varu braukt uz priekšu, tad viņa apskrēja otrā pusē un no otras puses rādīja attālumu līdz mašīnai. Tā viņa turpināja tekalēt turp atpakaļ kādas piecas reizes. Es viņai biju tik pateicīga!! Es pat neko nebiju lūgusi, viņa vienkārši pienāca man klāt un palīdzēja:) Es pēc tam pus dienu vēl smaidīju un visu laiku domāju pie sevis, cik viņa bija jauka:) Nolēmu, ka arī es centīšos citiem vairāk palīdzēt.

Lapas: << .. 51 52 53 54

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Labais darbs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot labo darbu

Sadarbības partneri