Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Darbs, kas liek pasmaidīt


Foto: no Madaras arhīva

 

 

Kādēļ/Kad/Kur tu kļuvi par brīvprātīgo?

 

 

Par brīvprātīgo kļuvu pavisam nesen - pirms trim mēnešiem, kad pieteicos palīdzēt Studentu paradīzes organizēšanā. Sākumā darbiņi bija pavisam vienkārši, un domāju, ka ar to arī viss beigsies, bet nē. :) Patiesībā viss interesantais tikai sākās. Iepazinos ar meiteni, kura mani iesaistīja dažādos citos  pasākumos.

 

Kas tevi visvairāk saista brīvprātīgā darbā?

 

Brīvprātīgais darbs ir lielisks veids, kā pavadīt brīvo laiku. Brīvprātīgajā darbā var iegūt milzīgu pieredzi, redzēt visu no malas, īpaši to, kā top pasākumi un cik milzīgs darbs jāiegulda, lai kaut ko tādu vispār sarīkotu. Palīdzēšanas gaitā iegūt var labas atmiņas, draugus un gandarījumu par paveikto.Stāsts:

 

Katrā darbiņā, kur esmu piedalījusies, ir bijis kaut kas tāds, kas liek pasmaidīt. Pirmais mans iznāciens kā brīvprātīgajam darbiniekam bija savā skolā, kur tagad mācos. Pie konkrētā uzdevuma bija nepieciešams dalīt flyerus, aicināt studentus pie fotostenda un, protams, arī fotografēt. Bet izrādījās, ka baneris vēl nav atvests, tādēļ pašiem jādomā, pie kā tad varētu aicināt un fotografēt studentus. Priekšā tika nolikts metāla rāmis, kuru vajadzēja "apstrādāt". Izmantots tika balts papīrs, dzeltens aizkarveidīgs audums, no sienām noplēsti vecie plakāti un bildes no pagājušā gada pasākuma. To visu salikām kopā. "Baneris" beidzot tika publiskots. Sākums bija traģisks, jo neviens pie šī fotostenda fotografēties negribēja. Cik atceros, pa visu dienu tika nofotografētas tikai pāris bildes. Vēl kā vakardien atceros - aicinu cilvēkus

 


fotografēties, bet, kamēr es runāju, tikmēr visas bildes un plakāti no banera nokrīt :D Tomēr, lai arī cik smieklīgi tas viss likās, diena tomēr bija izdevusies. Iepazinu fantastisku meiteni, ar kuru man ir fantastiskas attiecības vēl joprojām. Turklāt, mūs parādīja arī Panorāmā, veselas 5 sekundes:) Lai vai kā, nākamajā dienā īstais baneris bija klāt un viss "gāja kā pa sviestu"!

 

Iesaku būt aktīviem, nesēdēt mājās un piedalīties brīvprātīgajā darbā, jo tas ir interesanti, jautri un pašam būs gandarījums par paveikto :)

 

Madara

Komentāri

Taimi, 21.12.2011:
A piece of erudition ulnkie any other!

Gabby, 19.12.2011:
You're the one with the brinas here. I'm watching for your posts.

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri