Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Deviņu gadu pieredze brīvprātīgā darbā


 

Kā tu kļuvi par brīvprātīgo?


Par brīvprātīgo kļuvu 2000. gadā, kad manā skolā - Viesītes vidusskolā - viesojās Sēlijas NVO atbalsta centra cilvēki un pastāstīja par dažādajām iespējām, ko sniedz nevalstiskās organizācijās. Piedalījos 2000. gada vasarā vienā apmācību projektā un tad regulāri sāku sniegt atbalstu dažādu pasākumu organizēšanā.

Kas tevi visvairāk saista brīvprātīgā darbā?


Pusaudža gados un studiju laikos tā bija galvenokārt vēlme profesionāli pilnveidoties, šobrīd tā ir vēlme padarīt pasauli labāku.

Stāsts:


Ar savu stāstu vēlos aicināt jauniešus veikt brīvprātīgo darbu. Pati vidusskolas laikā regulāri no Viesītes uz Jēkabpili (30km) braucu uz Sēlijas NVO atbalsta centru, lai palīdzētu veidot dažādus pasākumus un projektus. Uzsākot studijas Rīgā 2002. gadā, strādāju kā brīvprātīgā Resursu centrā sievietēm "Marta", kura mērķis ir dzimumu līdztiesības veicināšana un sieviešu tiesību aizstāvība Latvijā. Brīvprātīais darbs bija kā pieturas punkts manām studijām, bija kur veltīt savu brīvo laiku un iegūt praktiskās iemaņas, jo studēju vadību. Pēc neilga laika mani pieņēma darbā kā projektu koordinatori šajā organizācijā. Tad kā brīvprātīgā sāku darboties Jaunatnes organizāciju apvienībā "IMKA Latvija", lai būtu kopā arī ar saviem vienaudžiem. 2007. gadā IMKA Latvija prezidente piedāvāja man kļūt par biroja vadītāju, un nu jau trešo gadu darbojos šeit. Šobrīd aicinu savā komandā arī citus jauniešus. Mēs esam arī nosūtītājorganizācija Eiropas Brīvprātīgajā darbā, kas ir iespēja jauniešiem vecumā no 18-30 gadiem. Tagad strādājot IMKA Latvija turpinu veikt brīvprātīgo darbu. Atbalstu Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīklu. Brīvprātīgais darbs man ir devis daudz, pirmkārt, profesionālo pieredzi arī starptautiskā līmenī; otrkārt, kontaktus; treškārt - gandarījuma sajūtu.

 

Linda

Komentāri

Karcy, 21.12.2011:
Brilliance for free; your parents must be a sweetheart and a cteriefid genius.

Laicee, 19.12.2011:
If I communicated I could thank you enuogh for this, I'd be lying.

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri