Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Brīvprātīgā darba pieredze Lietuvā


Foto: no Lienes Lauras  arhīva

 

Kādēļ/Kad/Kur tu kļuvi par brīvprātīgo?

 

Lietuvā nonācu pēc gada ilgiem brīvprātīgā projekta meklējumiem, turklāt projektā, kādā sevi pirms tam nevarēju iedomāties. Nez kāpēc sev biju iestāstījusi, ka darbs ar bērniem man nav piemērots, taču tagad priecājos, ka esmu tur, kur esmu.

 

 

Stāsts:

 

Strādāju Kauņas vecpilsētas bērnu dienas centrā, uz kuru nāk sešus līdz pat septiņpadsmit gadus veci tā saucamie sociālā riska bērni. Tā ir vieta, kur bērniem pēc skolas pavadīt savu brīvo laiku un izpildīt mājasdarbus. Ko mēs darām? Krāsojam, zīmējam, līmējam. Arī spēles spēlējam. Varu teikt, ka pieredzes ietvaros tiešām daudz mācos. Ne tikai dažādas zīmēšanas tehnikas vai jaunas spēles, bet arī elementāru komunikāciju ar bērniem. Ja pirmā mēneša laikā teicu, ka darbs ar bērniem tomēr nav man nekāds sapņu darbs, tad tagad, kad jau pagājuši gandrīz trīs mēneši kopš tur strādāju, saku, ka man pat patīk. It īpaši, ja vēl kāds no bērniem velta zīmējumu tieši Tev, kas tajā brīdī šķiet labākā alga pasaulē.

 

Liene Laura

Komentāri

Charl, 21.12.2011:
This is an article that makes you think "never tuhoght of that!"

Chartric, 19.12.2011:
Heck of a job there, it asboltuely helps me out.

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri