Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Kopā mēs varam!


Foto: Gabriela Camerotti, Flickr.comJa tik katrs mēs atkarībā no savām spējām palīdzētu cits citam, Latvijā būtu daudz vairāk smaidīgi skatieni un priecīgākas sirdis. 


Bērnu namiem, pansionātiem, sociālajiem centriem un citām organizācijām, kuras strādā labu mērķu vārdā, nepietiek līdzekļu un darba roku dažādu projektu un darbiņu realizācijai. Kaut kur nepieciešams iekārtot spēļu istabu, nokrāsot žogu, citur atkal nepieciešams kāds, kurš noorganizētu talku, iekārtotu dārzu vai varbūt sarīkotu kārtīgu ballīti, kura kāda ikdienu padarītu skaistāku. Un sadarbojoties, mēs to visu varētu paveikt.


Studenti un draugu pulki varētu apvienoties un sarīkot svētkus kādā bērnu namā – vai tas būtu kino vakars, vai sporta spēles vai kāds cits pasākums. Tā varētu būt arī jauka tradīcija uzņēmumos - vienreiz gadā doties izbraukumā uz kādu organizāciju, lai  iesaistot savus darbiniekus padarītu kāda ikdienu skaistāku – frizieri varētu doties uz kādu pansionātu uzpost kungus un palutināt dāmas, pavāri sarīkot  mielastu dienas centrā, vai zupas virtuvē uzburt kādu meistarstiķi, dizaineri    - pārvērst kādu noplukušu stūrīti par baudījumu acīm. Tās ir tikai dažas idejas, bet skaidrs ir viens, ka  katram noteikti atrastos pa darbam.


Katrs padarītais darbiņš ir kāda cita smaids. Smaids rada smaidu, gandarījumu pēc labi padarīta darba. Tās ir jaunas emocijas un piedzīvojums, nebijusi pieredze un iespēja iepazīties ar jauniem cilvēkiem un apstākļiem, kādos citi dzīvo.   Labo darbu darīšana rada atkarību, atliek tik vienreiz izdarīt kādu labu darbu un pēc laiciņa jau atkal niez nagi, un rodas sajūta, ka vajadzētu atkal ķerties pie kāda laba darbiņa īstenošanas. 


Kas jādara draugiem/apvienībām/uzņēmumiem, kuri vēlas izdarīt kādu labu darbiņu?

  • Jāapskata darāmie darbiņi Darbu vācelītē
  • Jāizvēlas piemērotākais darbs savām spējām un vēlmēm
  • Jākontaktējas ar attiecīgā darba kontaktpersonu
  • Ar aizrautību, labām domām un entuziasmu jāizpilda uzdevums
  • Jāatsūta stāsts par pieredzēto uz e-pastu: info@esilabs.lv

 

Sadarbības partneri