Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Labi cilvēki veido labu tautu


Foto: Loreta M.

 

Labi cilvēki veido labu tautu. Laba tauta sākas ar labiem bērniem. Labi bērni var izaugt tikai ar apkārtējo cilvēku labo darbu palīdzību.

 

Bērni ir visneaizsargātākie un bezpalīdzīgākie cilvēku mums visapkārt. Sirds sažņaudzas skatoties un bērniem, kuri cieš. Tiem ir nepieciešams daudz rūpju. Pēdējā laikā sabiedrība aizvien vairāk degradējas, līdz ar to nākamās paaudzes novedīs pasauli līdz pilnīgam haosam. Šobrīd ir tikai daži cilvēki, kuri tiešām palīdz citiem, un iesaista palīdzēšanā arī citus. Tomēr visiem diemžēl palīdzēt nevar.

 

Stāsta jēga ir tā, ka es gribētu būt daudz pašpārliecinātāka un palīdzēt citiem. Šodien varēju vienīgi bezpalīdzīgi noskatīties caur trolejbusa logu, kā cieš kārtējais bērns. Bērns kā jau bērns – kopā ar divām sievietēm (viena noteikti bija mamma), gaidīdams transportu, sāka spēlēties, lēkājot un staigājot uz riņķi. Tai brīdī vien nodomāju – cik jauks izskatās šis zēns! Pēkšņi viena no sievietēm paceļ roku, kā gribēdama sist. Bērns uzreiz sarāvās un sejā parādījās bailes. Acīmredzot viņš zina, kas sekos, kad sievietes rokas trāpīs viņam. Sāpes. Pēc kāda laika šis pats bērns sāka bļaustīties un griezties prom no nežēlīgās sievietes. Nu kas gan var izaugt par cilvēku, ja viņu audzina ar vardarbību? Ar žēlumu un šoku noskatījos uz nežēlīgo ainu. Bet ko gan es savos tikai sešpadsmit gados varu tur līdzēt?

 

 
Tāpēc gribu pieaugt un palīdzēt cilvēkiem. Diemžēl šaubos vai sanāks kādam palīdzēt, ja pašai vajadzīga palīdzība...

 


Tāpēc aicinu citus – kādēļ gan jums jāpērk jaunākā mašīna, vai jums nemaz nevajadzīgs, iespaidīgu funkciju telefons, ja tā vietā varat sadarboties ar citiem un palīdzēs tiem, kam trūkst dzīvošanai galvenās lietas?

 

 

Loreta M.

Komentāri

Rileigh, 21.12.2011:
We need more inshigts like this in this thread.

Bubber, 19.12.2011:
That's not just logic. That's relaly sensible.

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri