Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Palidzesim.lv brīvprātīgie


Foto: Gatis Gierts, brīvprātīgie talkā Zālītes spec interenātskoliņā

 

 

Kādēļ/Kad/Kur tu uzsāki strādāt ar brīvprātīgajiem?

 

Mūsu organizācijai ir daudz darāmo darbu un darbiņu, tādēļ vienmēr esam priecīgi par palīdzīgu roku un padarītu darbiņu, kas varbūt šķiet sīks, taču kopumā ņemot ļoti nozīmīgs un noderīgs.

 

 

Kas tevi visvairāk saista, strādājot ar brīvprātīgajiem?

Tas, ka cilvēki strādā un dara sev zināmas un labi pārvaldāmas lietas, kas mums varbūt šķiet neizdarāmas. Tas, ka šie cilvēki to dara no brīvas gribas un visas sirds. Tas, ka šie cilvēki saprot, ka tieši šis darbs, kuru viņš vislabāk pieprot – mums kā organizācijai ir tik nozīmīgs.

 

 

Stāsts:


Mēs neprasām darīt lietas, kuras jāmācās no jauna, mēs meklējam palīgus- speciālistus tajās jomās, kur paši esam vāji, un mums ir nepieciešama palīdzība, lai mēs savukārt varētu tālāk to sniegt tiem , kam šobrīd tā nepieciešama. Visgrūtāk ir tad, ja cilvēks atnāk, vēlas palīdzēt, taču pats nezina kā.... aizvest dāvanas bērniem – tā ir tikai maza daļiņa no visa ieguldītā darba, lai šīs dāvaniņas aizvestu – ir nepieciešams tik daudz – tās sagādāt ( strādāt ar organizācijām, un brīžiem arī , jā, būt lūdzēja lomā), sagādāt transportu, degvielu,,, utt,,, tā ir tikai maza daļiņa no tā darba, kuru dara brīvprātīgie. Vienmēr uzsveram, ka darbs, laiks, talants un prasme, kuru brīvprātīgais iegulda, ir daudz vērtīgāks kā noziedotie 5 Ls!

 

Tā piemēram, mūsu organizācijā ir Zita, kura rediģē stāstus, kurus publicējam mājas lapā, mums ir vairāki tulki, kuri palīdz iztulkot stāstiņus un vajadzīgos tekstus angļu un krievu valodas mājas lapām. Mums ir Guna, kura palīdz sagatavot preses relīzes par kādu no organizācijas aktivitātēm.
Mums ir Māris, kurš veido brīnišķīgus maketus dažādiem informatīvajiem materiāliem. Mums ir Laura, kura palīdz organizēt aktīvās atpūtas pasākumus jauniešiem un bērniem. Mums ir frizierīte Jana, kura safrizē bērnus un jauniešus, kuri to nevar atļauties. Mums ir jauniešu grupiņa, kuri palīdz vākt ziedojumus dažādos pasākumos, piedalās organizācijas rīkotajās aktivitātēs.  Mums ir Gatis un Kaspars , kuri palīdz mums ar lielgabarīta transportu, lai mēs varētu pārvest mēbeles vai citas vajadzīgās lietas. Mums ir IT speciālists Uldis, kurš palīdz apkalpot blogu. Mums ir Zelma, kura palīdz apgūt angļu valodu jauniešiem, kuriem skolā ar to ir grūtības...... tā mēs varētu turpināt un turpināt. Ar visiem mūsu palīgiem varat iepazīties šeit:  http://www.lv.palidzesim.lv/helpers

 

Ar šo stāstu, vēlamies iedvesmot citus – brīvprātīgais tas nav tikai jaunietis, kuram ir daudz brīvā laika, un viņš to var veltīt brīvprātīgajam darbam, brīvprātīgais var būt jebkurš, kurš savu darbiņu, laiku, prasmi vai iespēju piedāvā otram, neprasot par to neko pretī.

 

Aicinām iesaistīties! Uzrunājiet sabiedriskās organizācijas, varbūt tieši Tava prasme ir tik noderīga!

 

Ilze Skuja

 

 

 

Komentāri

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri