Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Piesakies velotūrei „Ieminies par iecietību 2010”


Foto: no LSKJ arhīva

 

 

No 24. jūlija līdz 1. augustam Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne (LSKJ) rīko Latvijas velotūri „Ieminies par iecietību 2010” ar mērķi rosināt cilvēkus domāt par daudzveidīgas sabiedrības priekšrocībām un savstarpējo toleranci. Velotūrē var pieteikties, aizpildot anketu www.lskj.lv mājaslapā. Dalībniekiem būs iespējams pievienoties uz visu maršrutu vai arī uz atsevišķiem posmiem. Brauciens ilgs 8 dienas un būs aptuveni 800 km garš.


Velotūre tiek organizēta jau otro gadu. Plānots, ka šogad tajā kopumā piedalīsies 250 personas. Pasākuma iniciatori aicina: „Ja tev nav vienaldzīgs sabiedrībā notiekošais, esi aktīvs un tev ir divritenis - iesaisties!”

 

Katru gadu Eiropā miljoniem cilvēku tiek diskriminēti. 2009. gada Eirobarometra dati norāda, ka Latvijā iedzīvotāji (67%) uzskata, ka vecums ir viens no galveniem diskriminācijas iemesliem, tam seko invaliditāte (64%) un diskriminācija pēc seksuālās orientācijas (40%).

 

Lai informētu iedzīvotājus par viņu tiesībām, palielinātu izpratni par daudzveidīgas sabiedrības priekšrocībām darba vidē un sniegtu informāciju par atbalsta organizācijām no diskriminācijas cietušajiem, 27 Eiropas valstīs un 23 valodās tiek īstenota Eiropas Komisijas iniciēta kampaņa „Par dažādību. Pret diskrimināciju”. Šīs kampaņas ietvaros tiek atbalstīta arī LSKJ rīkotā iecietības velotūre 2010.

 

Kopumā velotūres laikā tiks apceļotas 7 Latvijas pilsētas, tostarp Saldus (24.07), Jelgava (24.07), Rīga (25.07), Cēsis (27.07), Ogre (28.07), Aizkraukle (30.07) un Rēzekne (1.08). Papildus koncertiem un citām interaktīviem pasākumiem, katrā pilsētā Tiesībsarga jurists apkopos iedzīvotāju, kuri tikuši diskriminēti pēc vecuma, dzimuma, seksuālās orientācija, etniskās vai reliģiskās piederības, iesniegumus.

 

Aktuālākā informācija par velotūri bildēs un tekstos visa brauciena laikā būs pieejama interneta medijos: www.lskj.lv lapā “Ieminies par iecietību 2010”, Facebook un www.draugiem.lv profilā (Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne). Papildus informācija par aktivitātēm pilsētās tik izsūtīta pirms katra pasākuma.

 

Velotūres idejiskie atbalstītāji: Sabiedrības integrācijas fonds, Tiesībsarga birojs, Jaunatnes padome, LR Tieslietu ministrija, Resursu centrs sievietēm “Marta”, Invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons”, Džordžs Stīls, biedrība “Dialogi.lv”, Latvijas Jaunatnes Padome un LGBT un viņu draugu apvienība “Mozaīka”.

 

 

Sekojojiet līdzi Velotūres notikumiem:        
www.lskj.lv sadaļā “Ieminies par iecietību” 2010
Facebook: Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Draugiem.lv: LSKJ
Twitter: LSKJaunatne

Komentāri

Kayleen, 21.12.2011:
Shoot, who would have thhougt that it was that easy?

Paulina, 19.12.2011:
The awnser of an expert. Good to hear from you.

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri