Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Ziemassvētku brīnums


Foto: Rick Scheibner, Flickr.com

 

 

Bija deviņdesmito gadu beigas. Kārtīga ziema ar dziļu sniegu un ikdienas raizēm. Vecākiem darbu daudz, pēdējā nauda, kuras nebija īsti pietiekoši, bija jau iztērēta dāvaniņās un pārtikā. Mēs ar māsu par naudas lietām neko daudz nezinājām un, ja zinājām, tad nedomājām, bezrūpībā baudījām krāšņo pirmssvētku satraukumu un skaitījām dienas līdz brīnumu vakaram.

 


Bija pienācis 23.decembris, bet mums vēl kā nekad.. nebija egles. Tā kā dzīvojām Rīgā, pašiem (kā arī radiem) nebija mašīnas, nauda iztērēta, tikt pie svētku eglītes nebija viegli, tā to arī toreiz paskaidroja vecāki.

 


Māsa vēl bija maziņa un droši vien par egli tā nemaz nedomāja kā par dāvanām. Taču es gan galvā cilāju domas „kas gan tie par Ziemassvētkiem, ja nav pat vismazākā egļu zariņa”. Zināju, ka gan jau tētis kaut ko izdomās - aizņemsies, sagrabinās.. vai paņems cirvi un brauks ar sabiedrisko transportu līdz tuvākajam mežam, vienīgais, par ko cerēju – ka tik darbu viņam nebūtu pārāk daudz.

 


24.decembra rītā es jau biju noraizējusies par egles trūkumu. Šķita, ka varbūt vecāki nestāsta un ir tik traki, ka arī dāvanas un svētku galda šogad nebūs. Mierināju sevi „gan jau viss būs labi”, jo vecāki vienmēr līdz šim kaut ko bija izdomājuši, un pati arī biju pagatavojusi kādus pārsteigumiņus.. Līdz manas pārdomas pārtrauca zvans pie durvīm. Pie tām kāds bija nolicis kuplu eglīti, piezvanījis pie durvīm un aizmucis. Tas bija īsts brīnums! Mana bērnības sirds toreiz sitās kā negudra, jo neviens nezināja, kurš ir šis labdaris, un mums beidzot bija sava svētku egle. Brīnums bija noticis ar mums!

 

 

Iespējams, ka tie bija paši labākie Ziemassvētki. Ziemassvētku laikā, atceroties šo notikumu, iedvesmojos un paveicu kādu klusu brīnumu cilvēkam, kuru varbūt pat nepazīstu.

 

 

Alise

 

Komentāri

Destrey, 19.12.2011:
I was rlealy confused, and this answered all my questions.

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri