Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Kļūsti par brīvprātīgo


Foto: Priscilla flower, Flickr.com

Mums ir patiess prieks, ka esi ielūkojies šajā sadaļā, tas vien jau nozīmē, ka tev nav vienalga. Tu vari palīdzēt bērniem, jauniešiem, veciem cilvēkiem. Varbūt tev tuvāka daba, tad tu vari iesaistīties kādā vides projektā, vai tu varbūt vēlies palīdzēt dzīvniekiem... Izvēle lai paliek tavā ziņā. Noteikti ir kāds, kurš tev nav vienaldzīgs un kam tu gribētu palīdzēt. Atliek tikai izvēlēties!


Par brīvprātīgajiem cilvēki kļūst dažādu iemeslu dēļ. Citus motivē spēja dot tiem, kam dzīvē klājas grūti, citi vēlas panākt sociālu taisnīgumu, vēl citi vēlas attīstīt savas spējas un paplašināt savu redzes loku. Tā ir iespēja ne tikai palīdzēt, bet arī celt pašapziņu un iegūt jaunas iemaņas, pieredzi un draugus ar līdzīgām interesēm. Ikviens, neatkarīgi no savām zināšanām var kļūt par brīvprātīgo. Galvenais tev ir jābūt motivētam un gatavam mācīties. Tu pats vari izvēlēties, cik daudz laika esi gatavs veltīt brīvprātīgajam darbam (tās var būt gan vairākas dienas, gan tikai pāris stundas mēnesī), galvenais iesaisties!

Pateicoties tev, kāds atkal pasmaidīs, kāds atlabs, kāds noticēs, kāds sajutīs pavasari, kāds jutīsies noderīgs, kāds būs mīlēts un, un, un... Tavos spēkos ir padarīt kāda dienu vai varbūt pat dzīvi labāku. Kāds var būt lielāks prieks, kā darīt otram labu? Kā kādreiz ir teikusi amerikāņu dzejniece Emīlija Dikinsone: „Ja varu atvieglot dzīves ciešanas vai remdēt kāda sāpes, vai palīdzēt kritušam putnam atkal tikt atpakaļ ligzdā, tad mūžs mans nav bijis velts”.

 

Kā kļūt par brīvprātīgo?

  1. Apmeklē mūsu brīvprātīgo darba sludinājumu sadaļu un izvēlies sev piemērotu brīvprātīgā darba piedāvājumu;
  2. Uzklikšķini uz tā, lai apskatītu informāciju par  šo iespēju;
  3. Tur tu atradīsi kontaktinformāciju;
  4. Piesakies!

Komentāri

Cheyenne, 21.12.2011:
And I touhhgt I was the sensible one. Thanks for setting me straight.

Daveigh, 19.12.2011:
IMHO you've got the right asnewr!

elina, 26.09.2010:
Veletos pieteikties!

Liena, 04.01.2010:
Labdien! Veelos pieteikties briivpraatiigo darbam.Esmu 24.gadus jauna,dziivoju Ziepniekkalnaa.Labpraat nodarbotos ar briivaa laika organizators,speelju un rotalju meistars:) Ljoti gaidiishu kaadu info.Paldies

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri